top of page

Acerca de

logo_denem_clear.png

Prodej rodinného/apartmánového domu, 294 m²

Boleradice

13 590 000,- Kč

Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi výjimečnou nemovitost v obci Boleradice.

 

Dům poskytuje opravdu velkorysé podmínky a Vaším záměrem může být téměř cokoliv, co si zamanete - od luxusního rodinného bydlení, přes vícegenerační dům až po možnost provozování ubytovacích služeb.

Momentální dispozice domu je následující:

1. NP - byt 3+kk se samostatným vstupem z ulice i zahrady (87 m2), společný vstup a chodba se schodištěm do 2. NP, společná technická místnost, 2 krytá parkovací stání

2. NP - byt 3+kk se samostatným vstupem z chodby (50 m2), byt 3+kk se dvěma koupelnami a samostatným vstupem z chodby (76 m2), schodiště s chodbou a společná menší technická místnost

Byt ve 2. NP, který má 2 koupelny je uzpůsoben tak, aby jej bylo možné rozdělit na 2 samostatné jednotky a obě měly nezávislý vstup.

 

Podkrovní prostor byl využit zejména pro kvalitní zateplení bez plnohodnotného přístupu, nicméně do budoucna může novému majiteli přinést zajímavé možnosti.

K domu náleží zahrada s terasou a prostorem pro venkovní posezení o celkové rozloze 415 m2. Zde se také nachází dva menší kvelbené sklípky, které si nový majitel může uzpůsobit k obrazu svému.

Součástí jsou až 4 parkovací stání, z nichž 2 jsou zastřešena a mohou sloužit jako garáž při vhodné úpravě.

 

Při rekonstrukci bylo myšleno na kvalitu a pohodlí, takže byly použity nejmodernější technologie, vybrané značkové materiály a vše bylo konzultováno s architektem, aby zážitek z bydlení byl co nejpříjemnější.

Rekonstrukce měla za cíl vytvořit nízkonákladový dům, i proto bylo použito elektrické podlahové topení s termostatem v každé místnosti, které v kombinaci s novými okny, střechou a použitými technologiemi izolací a zateplení přináší vysoce nadstandardní podmínky komfortu pro nového majitele, stejně jako pro jeho peněženku.

 

Obec Boleradice se nachází v Jihomoravském kraji a jedná se o vinařskou obec spadající do Velkopavlovické vinařské podoblasti. Nedaleko se nacházejí další vyhlášené vinařské obce, jako jsou Velké Pavlovice, Kobylí, Bořetice nebo Vrbice, což svádí k důkladnému průzkumu zdejší lokality. Pokud Vás omrzí objevování vinných sklepů, tak máte k dispozici širokou paletu dalších možností - výlety na kole do přírody a okolních obcí, kostel sv. Jana Křtitele, rozhlednu na Nedánově nebo přírodní rezervaci Velký Kuntínov.

 

Nenechte si ujít tuto unikátní možnost a přijďte se podívat na prohlídku, kde sami nejlépe zhodnotíte nemovitost v celé její kráse.

Pro více informací nebo pro domluvení termínu prohlídky mě neváhejte kontaktovat na níže uvedeném telefonním čísle. Budu se na Vás těšit!

 

Fotografie - stav před dokončením. Úvodní obrázek prezentace vizualizace finálního stavu.

Půdorys - finální stav.

PENB prozatím nebyl dodán, takže uvádíme třídu G.

V ceně není zahrnuta provize RK.

Majitel si vyhrazuje právo výběru konečného zájemce dle vlastních kritérií.

Cena nemovitosti:​

Poznámka k ceně:

ID zakázky:

Budova:

Stav objektu:

Vlastnictví:

Umístění objektu:

Plocha podlahová:

Plocha užitná:

Plocha pozemku:

Plocha zahrady:

Podlaží:

13 590 000,- Kč

+ provize RK (2,5 % + DPH)

24005

Cihlová

Po rekonstrukci / Novostavba

Osobní

Klidná část obce

213 m²

294 m²

567 m²

415 m²

2

Parkování:

Sklep:​

Půda:

Balkón/Terasa:

Bezbariérový:

Vybavení:

Elektřina:

Topení:

Voda:

Odpad:

Doprava:

PENB:

4x parkovací stání

Ne

Ano

Ano

Ne

Ne

230V

Podlahové

Dálkový vodovod

Veřejná kanalizace

Dálnice, silnice, autobus

G (nedodáno)

logo_denem_clear.png

Josef Novák

Tel: +420 608 051 029

E-mail: novak@denem.cz

"Můžete volat kdykoliv. Nemějte obavy, pokud se nedovoláte - zavoláme Vám zpátky nejpozději další den."

bottom of page