top of page

Acerca de

logo_denem_clear.png

POPTÁVKA

Chci prodat

Rozhodli jste se, že je správný čas prodat Vaši nemovitost nebo přemýšlíte nad touto variantou a potřebujete konzultaci? Domluvte si s námi osobní schůzku na Vaší nemovitosti, probereme možnosti a zařídíme prodej, viz. "Proces prodeje nemovitosti".

Chci pronajmout

Stěhujete se do nového bydlení a chcete si zajistit pasivní příjem z původní nemovitosti? Koupili jste investiční nemovitost a potřebujete ji obsadit? Díky pronájmu vlastních nemovitostí víme, jak na to.

Hledám nemovitost

Změnila se Vaše životní situace a potřebujete najít nové bydlení, přesunout Vaši společnost nebo objevit místo pro odpočinek? Rádi vyhledáváme nové nemovitosti, takže stačí vyplnit poptávkový formulář a pustíme se do toho.

Potřebuji poradit

Obchod s nemovitostmi je velice obsáhlým tématem, proto pokud máte jakékoliv jiné požadavky týkající se nemovitostí, tak se na nás neváhejte obrátit. Rádi Vám pomůžeme a pokud náhodou něco nevíme, tak víme, kde zjistíme. Může se jednat například o revize inženýrských sítí, právní služby, legislativu spojenou s nemovitostmi, přepisy a dodávky energií, jednání s katastrem nemovitostí nebo mnoho jiných věcí.

Ceník

Kolik zaplatíte za naše služby? Podívejte se na přehledný a transparentní ceník.

Poptávkový formulář

Děkujeme, ozveme se vám do 24 hodin.

bottom of page