top of page

Acerca de

logo_denem_clear.png

Prodej RD 3+kk, 71 m² - REZERVOVÁNO

Komenského, Ořechov

1 180 000,- Kč + provize RK

Pokud hledáte útulné nebo minimalistické bydlení za velmi rozumné peníze pro jednotlivce nebo mladou rodinu, které se nachází v dojezdové vzdálenosti do Brna, tak jste otevřeli ten správný inzerát.

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinný dům k rekonstrukci, po které lze z domu udělat 3+kk o celkové výměře zhruba 71 m2 ve dvou patrech (předběžný návrh architekta je možné na vyžádání ukázat). Aktuální dispozici a stav lze vidět z fotografií.

 

Nemovitost se nachází na ulici Komenského v centru obce Ořechov, který leží necelých 20 minut jízdy do Brna a nabízí kompletní občanskou vybavenost sám o sobě (MŠ, ZŠ, ZUŠ, supermarket, restaurace, lékárna, pošta, knihovna a další - vše v dochozí vzdálenosti od domu).

 

Dům se momentálně nachází ve fázi započaté rekonstrukce - zdi očištěny na cihlu, vyvedeny přípojky pro kuchyň, nová pojistková skříň, elektrika a voda dotažena po celém přízemí, vylité betonové podlahy, nachystána základová deska pro koupelnu a osazeno francouzské okno pro vstup na dvůr. Dvůr je menší, ale útulný, jelikož je odcloněn cihlovými zdmi od sousedů a skýtá možnost vybudovat si svou odpočinkovou a relaxační zónu. Druhé patro je původně půda, na které nebyly započaty žádné práce. Součástí domu je i sklep, ke kterému je přístup z chodby a vstup do něj nabízí příležitost pro signifikantní designový prvek domu. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doložen, proto uvádíme hodnotu G.

 

Majitel si vyhrazuje právo finálního výběru mezi zájemci na základě vlastních kritérií. Uvedená prodejní cena neobsahuje provizi realitní kanceláře (5 % + DPH). Poskytnutí bližších informací a domluvení termínu prohlídky je možné na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Cena nemovitosti:​

Poznámka k ceně:

ID zakázky:

Budova:

Stav objektu:

Vlastnictví:

Umístění objektu:

Plocha pozemku:

Zastavěná plocha:

Podlahová plocha:

Počet podlaží:

PENB:

Parkování:

1 180 000,- Kč

+ provize RK (5 % + DPH)

22009

Cihlová

K rekonstrukci

Osobní

Centrum obce

71 m²

38 m²

Až 72 m²

Až 2 NP

G

Ne

Sklep:​

Půda:

Zahrada:

Balkón/Terasa:

Výtah:

Bezbariérový:

Vybavení:

Elektřina:

Topení:

Voda:

Odpad:

Internet

Kabelová TV:

Ano (5 m²)

Ano

Ano (33 m²)

Ne

Ne

Ne

Ne

230V

-

Dálkový vodovod

Veřejná kanalizace

-

-

logo_denem_clear.png

Ing. Josef Novák

Tel: +420 608 051 029

E-mail: novak@denem.cz

"Můžete volat kdykoliv. Nemějte obavy, pokud se nedovoláte - zavoláme Vám zpátky nejpozději další den."

bottom of page