top of page

Acerca de

logo_denem_clear.png

Prodej rodinného domu 6+2kk, 312 m²

Úvoz, Velké Pavlovice

7 470 000,- Kč

PRODEJ PŘÍMO OD MAJITELE

 

Prodej vícegeneračního rodinného domu 6+2kk v obci Velké Pavlovice po kompletní rekonstrukci.

 

Pokud hledáte klidné a příjemné bydlení s výbornou dostupností do větších měst nebo jako investiční záměr v turistické oblasti, tak je tato nemovitost pro Vás naprosto ideální.

 

Občanská vybavenost obce je na vysoké úrovni - lze zde nalézt všechny potřebné služby (potraviny, drogerie, stavebniny, restaurace, sportovní areál, MŠ, ZŠ, gymnázium, apod.) a v případě potřeby lze využít blízké vzdálenosti do Hustopečí. Výhodou obce je rychlé napojení na dálnici, díky kterému je dojezdová doba do Brna nebo Břeclavi otázkou max. 30 minut.

 

Dispozice domu je následující: průjezd se vstupem na zahradu a do domu, oddělené schodiště, ze kterého je přístup do sklepa, samostatné jednotky v přízemí, samostatné jednotky v patře a na malou i velkou půdu. Na zahradě se nacházejí zemědělská stavení k rekonstrukci a dva kvelbené sklepy. Součástí domu je i opodál stojící garáž.

 

Samostatné jednotky jsou téměř identické, o dispozici 3+kk. V přízemí se nachází chodba (7,9 m2), ze které lze vstoupit do všech ostatních místností na patře - do velkého obývacího pokoje s kuchyní (23,7 m2), dvou oddělených neprůchozích pokojů (14,3 a 13 m2), koupelny (3,9 m2) a na samostatnou toaletu (1,1 m2). V patře se nachází taktéž chodba (8,7 m2) s přístupem do ostatních místností - obývacího pokoje s kuchyní (23,8 m2), dvou neprůchozích pokojů (14,4 a 13,1 m2), koupelny (3,5 m2) a na samostatnou toaletu (0,7 m2).

 

Koupelny a toalety jsou nově vybaveny, v přízemí se nachází sprchový kout a v patře naopak vana pro příjemnou relaxaci. Obě koupelny jsou vybaveny přípojkou na pračku a sušičku. Velký prostor v kuchyních nabízí příležitost pro realizaci kuchyňské linky dle představ nového pána nebo paní domu.

 

Velká půda (79,6 m2) taktéž přináší možnost vlastní realizace a potenciálního rozšíření Vašeho bydlení o podkrovní přístavbu. Navíc malou půdu lze využít jako půdu nebo předělat na pracovnu či studio. Jelikož je dům z velké části podsklepen (49,6 m2), tak nemusíte mít obavu o skladovací prostory, uložení potravin nebo sportovního vybavení. Dům je napojen na všechny sítě a nabízí více dodavatelů internetového a TV připojení.

 

Na zahradě (193,2 m2) naleznete zemědělská stavení a vstup do dvou oddělených kvelbených sklepů. Vzhledem ke své velikosti a dispozici skýtá zahrada možnost různorodého uspořádání tak, aby to pro Vás byla vysněná oáza klidu a odpočinku.

 

Uvedená prodejní cena je konečná - NEPLATÍTE PROVIZI RK.

 

Majitel si vyhrazuje právo finálního výběru mezi zájemci na základě vlastních kritérií.

Poskytnutí bližších informací a domluvení termínu prohlídky je možné na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Cena nemovitosti:​

Poznámka k ceně:

ID zakázky:

Budova:

Stav objektu:

Vlastnictví:

Umístění objektu:

Plocha podlahová:

Plocha užitná:

Plocha pozemku:

Plocha zahrady:

Podlaží:

PENB:

7 470 000,- Kč

22004

Cihlová

Po rekonstrukci

Osobní

Klidná část obce

128 m²

312 m²

337 m²

193 m²

4

G (nedodáno)

Parkování:

Sklep:​

Půda:

Balkón/Terasa:

Bezbariérový:

Vybavení:

Elektřina:

Topení:

Voda:

Odpad:

Internet

Kabelová TV:

Doprava:

Garáž (23 m²)

Ano (50 m²)

Ano (2x - 80 m² a 18 m²)

Ne

Ne

Ne

230V

Lokální plynové

Dálkový vodovod

Veřejná kanalizace

Ano

Ano

Dálnice, silnice, autobus, vlak

logo_denem_clear.png

Josef Novák

Tel: +420 608 051 029

E-mail: novak@denem.cz

"Můžete volat kdykoliv. Nemějte obavy, pokud se nedovoláte - zavoláme Vám zpátky nejpozději další den."

bottom of page