top of page

Acerca de

logo_denem_clear.png

Prodej bytu 1+1 41 m² - REZERVOVÁNO

Rerychova, Brno-Bystrc

2 990 000,- Kč + provize RK

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi byt 2+kk/1+1 k rekonstrukci na ulici Rerychova v Brně-Bystrci. Klidná lokalita s dobře vybudovanou infrastrukturou, která umožní pohodlný dosah do centra města autem nebo městskou hromadnou dopravou.

 

Byt má celkovou podlahovou plochu 40,5 m2 a je kompletně vyklizen, čímž skýtá příležitost pro nového majitele pro vybudování domova podle vlastních představ.

V blízkosti bytového domu se nachází kompletní občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, zdravotnické středisko, poliklinika a lékárny, supermarket, výběhy pro psy nebo rychlý únik do přírody.

 

Bytový dům prošel rekonstrukcí, takže je opatřen plastovými okny a je zateplen. Průkaz energetické náročnosti budovy je hodnoty B.

 

Dispozice bytu se skládá z pokoje s vývody pro kuchyňskou linku (13,6 m2), chodby (6,6 m2), koupelny s WC (3,7 m2), pokoje (16,6 m2) a balkonu (3 m2).

Vytápění bytu je zajištěno ústředním dálkovým topením s vlastním měřidlem, stejně jako ohřev vody. Elektřinu si majitelé řeší vlastním způsobem. Celkové měsíční náklady na bydlení jsou dle předpisu záloh: dodávka vody 278,- Kč, vytápění 2190,- Kč, fond oprav 1662,- Kč, služby a servis správy domu 398,- Kč, elektrika dle vlastního dojednání, možnost připojení k plynu.

 

Odhadované náklady na rekonstrukci bytu jsou 450 000,- Kč (rozvody, nové zděné jádro, nová koupelna včetně zařizovacích předmětů, omítky, kuchyně, podlahy, dveře).

 

Majitel si vyhrazuje právo finálního výběru mezi zájemci na základě vlastních kritérií. Uvedená prodejní cena neobsahuje provizi realitní kanceláře (5 % + DPH). Poskytnutí bližších informací a domluvení termínu prohlídky je možné na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

Cena nemovitosti:​

Poznámka k ceně:

ID zakázky:

Budova:

Stav objektu:

Vlastnictví:

Umístění objektu:

Užitná plocha:

Podlaží:

PENB:

Parkování:

2 990 000,- Kč

+ provize RK (5 % + DPH)

22003

Panelová

K rekonstrukci

Osobní

Klidná část obce

40,5 m²

1. patro (2. NP)

B

Ne

Sklep:​

Balkón/Terasa:

Výtah:

Bezbariérový:

Vybavení:

Elektřina:

Topení:

Voda:

Odpad:

Internet

Kabelová TV:

Ano (2 m²)

Ano (3 m²)

Ano

Ano

Ne

230V

Ústřední dálkové

Dálkový vodovod

Veřejná kanalizace

Ano

Ano

logo_denem_clear.png

Ing. Josef Novák

Tel: +420 608 051 029

E-mail: novak@denem.cz

"Můžete volat kdykoliv. Nemějte obavy, pokud se nedovoláte - zavoláme Vám zpátky nejpozději další den."

bottom of page